Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Теплове обладнання

Свіжі відгуки
 • Піч для піци Pizza Group Entry Max 8 (380)
  Василь
  12/03/2024

  якісне обладнання, зручне у викорстанні, без лишніх кнопок. Для закладу з швидкою пропускною здатністю - саме те.

  Недоліки: піцерія "Аміго"

 • Пароконвектомат Giorik Movair MTE10 W_R
  Юлія
  12/03/2024

  користуємось вже місяць, замітили лише переваги. ціна, якість , зручність . Страви мають неповторний смак. Збільшилась продуктивність закладу, оскільки страви готуються швидше. + підібрали пароконвектомат…

 • Пароконвектомат RATIONAL iCombi® Classic 20-2/1 E
  мережа пекарень "смачно"
  12/03/2024

  дякуємо за співпрацю менеджерам. Організували майстер-клас, де детально почули всі переваги та функції. Спершу купили обладнання для одного закладу, проте відчувши різницю, в планах купити для всієї мережі.…

Теплове обладнання для ресторанів як засіб підвищення ефективності торгівлі

Запорукою успішного бізнесу сьогодні є постійне розширення спектру пропонованих покупцеві послуг. Особливо актуальна ця закономірність для підприємств ресторанного господарства. Останні, з метою найбільш повного задоволення потреб клієнтів, відкривають кулінарні цехи з виробництва салатів і м'ясних напівфабрикатів, міні-пекарні різного напрямку. Висока рентабельність точок швидкого харчування обумовлює їх присутність не тільки у великих супермаркетах, але і в невеликих магазинах або кафе. Власники таких закладів формують пропонований асортимент виробів з випічки власного приготування, а також інших страв, приготування яких пов'язане з тепловою обробкою продуктів. У кожному з цих випадків, правильно підібране теплове обладнання для ресторанів допоможе істотно підвищити ефективність торгівлі.
 
Каталог нашого сайту представляє повний набір теплового обладнання для ресторанів, необхідного для організації виробничого процесу на підприємстві громадського харчування. Ми пропонуємо нашим клієнтам пароконвекційні печі, жарочні поверхні, міні-коптильні, а також інше обладнання від провідних виробників. Економічна політика нашої компанії дозволяє не тільки задовольнити будь-які технологічні запити, але і запропонувати нашим клієнтам прийнятні цінові рішення.

Теплове обладнання для закладів громадського харчування

Організаційно кухня підприємства громадського харчування являє собою складний організм, кількість цехів, структура і розміри якого перебувають в прямій залежності від загальної концепції, репрезентованого асортименту виробів та кількості місць. Саме цими критеріями визначається наявність і комплектація тих чи інших цехів, проте присутність гарячого цеху - неодмінна умова організації будь-якого подібного виробництва. Теплова обробка продуктів - основний технологічний процес приготування значної частини страв. Саме тому в списку необхідного обладнання для ресторанів і кафе теплове обладнання займає лідируючу позицію. Список теплового обладнання для закладів громадського харчування величезний:
 
 • плити газові промислові
 • плити індукційні
 • жарочні поверхні
 • електросковороди
 • жарочні пекарські і шафи
 • апарати для варіння гарнірів
Ось лише кілька поширених найменувань. Теплове обладнання для ресторанів широко використовується в ресторанах курортних міст, таких як Трускавець, Моршин, Буковель, Слов'янськ, Хмільник, Яречма, Мукачево, Свалява.
 
Наша компанія представляє увазі покупців широкий вибір електричного і газового теплового обладнання для підприємств громадського харчування. Відомо, що комплектація цехів різними видами теплового обладнання визначається факторами формату підприємства, загальної концепції його діяльності і необхідної продуктивністю. Чимале значення мають також просторові обмеження, накладені наявною площею виробничих приміщень. Так, як із усього переліку обладнання для оснащення підприємств ресторанного господарства, теплове обладнання для закладів громадського харчування є однією з найбільш ресурсномістких і дорогих позицій, правильний його підбір надзвичайно важливий. Кваліфіковані фахівці нашої компанії надають клієнтам всю необхідну консультаційну допомогу, що дозволяє не тільки підібрати ідеально підходять комплект теплового обладнання для кожної конкретної ситуації, а й сформувати найбільш економічно виправдане пропозицію. В інтернет-магазині також можна купити різноманітне холодильне обладнання: вітрини холодильні, шафи морозильні, ларі (скрині морозильні), кондитерські вітрини та багато іншого.

 

У нас Ви можете купити Теплове обладнання з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Теплове обладнання у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.