Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Ширина
Довжина
Глибина
Показати: 2
Ми в соцмережах

Столи-мийки з нержавіючої сталі

Фільтри
Знайдено: 2

Професійні кухонні столи з вбудованою мийкою найчастіше застосовуються у сфері громадського харчування (кафе, ресторани, готелі, їдальні та інші заклади) та торгівлі. Спеціалізоване промислове обладнання дозволяє налагодити ефективну роботу на професійних кухнях закладів харчування та займатися як нарізкою овочів та інших продуктів харчування та приготуванням страв, так і своєчасним миттям посуду та іншого кухонного приладдя в процесі роботи. Виходячи з цього, стіл мийка з нержавіючої сталі – одне з найнеобхіднішого обладнання на професійній кухні, що впливає на якість та швидкість обслуговування гостей закладу.Стіл мийка нержавіюча

Стіл нержавіючий з мийкою належить до професійного обладнання, яке є на кожній кухні кафе, їдальні або бару. Як власники ресторанів, так і професійні кухарі акцентують увагу саме на використанні обладнання з нержавіючої сталі, оскільки воно повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, не піддається деформації та корозії, а також має презентабельний зовнішній вигляд, навіть після тривалої експлуатації.

Стіл-мийка легко очищується та не вбирає неприємних запахів, що дуже добре для закладів громадського харчування з великим потоком відвідувачів. При цьому є можливість купити стіл-мийку з нержавіючої сталі такого розміру, який буде відповідати необхідним розмірам кухні.

Різновиди та типи професійних столів з нержавіючої сталі з мийкою для кухні

Стіл-мийка для кухні відрізняється багатофункціональністю та зручністю у використанні. Обладнання має об'єднану конструкцію поверхні, що дозволяє суттєво заощадити час виконання різних процесів у приготуванні страв. Все знаходиться поруч, немає необхідності рухатися по кухні між раковиною та стільницею.

Стіл виробничий з мийкою буває декількох видів:

 • Стандартний стіл із мийкою із нержавіючої сталі. Він має легку, але надійну конструкцію. Зазвичай, такі моделі не мають додаткових опцій.
 • Стіл з мийкою подвійний – добре підходить для прибирання посуду у їдальні.
 • Столи-мийки з нержавіючої сталі, які мають додаткові полиці або шафку внизу – гарне рішення для невеликих кухонь. Комплектація може бути різною, з необхідною кількістю поличок.

Де застосовуються столи-мийки?

Стіл із нержавійки з мийкою застосовується в різних сферах. Таке обладнання - обов'язкова частина професійної кухні, вони використовуються для оброблення м'яса, птиці, нарізки овочів, приготування страв та кондитерських виробів. Виходячи з санітарно-гігієнічних норм, столи-мийки потрібні для:

 • Обробки тушок птиці, м'яса, риби в цехах м'ясокомбінатів та птахофабрик, закладах громадського харчування.
 • Первинної обробки овочів, фруктів, зелені – їх миття, очищення, нарізки.
 • Миття посуду та інвентарю на професійних кухнях, роздавальна лінія у відділах кулінарії, конвеєрах м'ясокомбінатів, консервних заводах та інших підприємствах харчової промисловості.

Цей перелік не повний, тому що сфера використання таких столів дуже широка. Крім харчової промисловості та громадського харчування, таке обладнання застосовується у медичних закладах, косметологічних кабінетах, фармацевтичних лабораторіях.

Затребуваність столів-мийок з нержавіючої сталі пояснюється такими факторами:

 • Зручною компактною конструкцією, де можна помити та підготувати продукти (очистити, розібрати, нарізати).
 • Якістю матеріалу, з якого виготовляється мийка – нержавіючої сталі. Такий матеріал не окислюється під впливом агресивного середовища (наприклад мийних засобів), не піддається деформації при температурних коливаннях і служить десятиліттями.

Таке поєднання багатофункціональності, якісних матеріалів виготовлення, вдалих технічних рішень стало одним з ефективних рішень для організації роботи на професійній кухні, птахофабриці чи лабораторії.

Основні характеристики столу з нержавіючої сталі з мийкою

Всі різновиди мийок-столів, які виготовляються з нержавіючої сталі, стали хорошим варіантом оснащення професійних кухонь закладів громадського харчування з низки причин, адже даний матеріал характеризується:

 • відсутністю реакцій з агресивними речовинами, адже на кухнях використовують у великій кількості різні мийні засоби;
 • відсутністю утворення корозії протягом усього терміну використання;
 • гарною стійкістю до механічних впливів, оскільки матеріал не боїться подряпин, ударів чи вм'ятин, на відміну від інших матеріалів, які використовують для виготовлення мийок;
 • легкістю у догляді – стіл з нержавіючої сталі з мийкою швидко миється і чиститься від будь-яких забруднень.

Особливістю конструкції мийки є міцний каркас із профільної нержавіючої труби. Сам стіл може бути виготовлений із харчової сталі. Наприклад, для роботи з агресивнішим середовищем варто вибрати таку модель столу-мийки з легованої сталі AISI-304N, де вміст нікелю вищий, ніж в інших моделях.

Для менш вимогливих умов роботи закладу громадського харчування можна купити стіл-мийку із бюджетної сталі AISI-304 або AISI-201. Крім того, є моделі, які виготовляються із комбінації цих марок сталі (зазвичай таке обладнання виконують на замовлення).

Стіл з мийкою з нержавійки також характеризується можливістю регулювання ніжок, які можна налаштувати по висоті 1-2 см. За рахунок цього регулювального механізму працівники кухні зможуть встановлювати необхідну висоту поверхні для комфортної роботи.

А щодо раковини, то за конструкцією є два варіанти:

 • Стільниці зі звареною чашею виготовляються відразу з декількох листів, методом згинання та зварювання з ретельним зачищенням швів. Такі мийки не дорогі, але багатофункціональні та мають великий термін експлуатації.
 • Моделі зі штампованою ванною – по-іншому їх називають столи з суцільнотягнутою чашею, які виготовляються із цільного листа. Дані моделі абсолютно герметичні, але коштують дорожче.

Глибина мийки в різних моделях може становити 250-740 міліметрів.

Стіл нержавіючий з мийкою може мати додаткову комплектацію:

 • додаткові борти: плоский, об'ємний;
 • бічну обшивку стінок та дверцята фронтальні;
 • висувні ящики;
 • отвір для відходів або відкидний сміттєвий бак;
 • полицю-надбудову або сушку-надбудову, яку при необхідності можна приварити при виготовленні;
 • подовжену мийну ванну для морепродуктів або розморожування продуктів.

Як правило, технологічний процес виготовлення такого обладнання дозволяє досягати високої ефективності, забезпечує його довговічність та надійність. Причому в нашій компанії ТоргОборуд Ви зможете придбати як готові моделі стандартних розмірів та габаритів, так і замовити професійний стіл-мийку з нержавіючої сталі під замовлення за Вашими вимірами або кресленнями.

Рекомендації щодо вибору промислового столу-мийки з нержавіючої сталі з мийною ванною

Для того, щоб купити стіл-мийку та не помилитися, є кілька рекомендацій:

 • Здійснити вимірювання кухні та на них орієнтуватися при виборі моделі. Варіанти є і для просторих приміщень (столи-острова), і для маленьких кухонь (стільниці пристінного типу).
 • Орієнтуватись на оформлення кухні. Розташування столу з мийною ванною може бути універсальним, лівим або правим.
 • Визначити необхідний тип миття – потрібна штампована або зварена ванна. Для того щоб забезпечити максимальний рівень гігієни та довговічності, краще зупинятися на виборі штампованої чаші, бо суцільнотягнуті чаші мають обмеження за габаритами. Зварні чаші можуть бути різних розмірів, тому якщо потрібно обладнання робити на замовлення, це ідеальний варіант. Що стосується вартості, то ціна штампованої чаші вища, ніж зварне миття.
 • Визначити необхідний розмір столу виробничого з мийкою. Для цього слід визначитися з приблизною кількістю посуду та інвентарю, який необхідно буде мити за одну зміну, а також кількістю овочів, зелені, фруктів, риби або інших продуктів для чищення та нарізки.
 • Додаткова комплектація: можливо для зручного зберігання та роботи потрібно додати висувні ящики, отвір для сміття, полиці під раковиною тощо.
 • Звернути увагу на запланований бюджет. Обладнання вищого класу виготовляються з нержавіючої сталі, моделі економ-варіанта – з нержавіючої сталі, а ніжки з полімерного покриття.

Вартість столів-мийок з нержавіючої сталі залежатиме від матеріалу виготовлення, розмірів, додаткових опцій.

Де замовити з доставкою стільницю з мийною ванною для закладів громадського харчування

Компанія ТоргОборуд виготовляє обладнання, як за стандартними розмірами, так і виконує замовлення за необхідними розмірами, та реалізує нейтральне обладнання для компаній ринку HoReCa (обладнання для кухні, бару, кафе, ресторанів). Вибір моделі проводитиметься відповідно до всіх вимог та габаритів замовника та відповідатиме всім нормам якості.

Для того, щоб купити стіл-мийку з нержавіючої сталі необхідних Вам розмірів, форми, додаткової комплектації, звертайтесь до нас. У нашій компанії Ви знайдете безліч моделей з пристінними бортами, полицями та без них. За бажанням замовника можливе виготовлення столу-мийки з будь-яким розташуванням раковини (ліворуч, праворуч, посередині). Також серед безлічі столів з мийками представлені виробничі столи призначені для збору відходів, в яких через отвір в стільниці поміщений бак для збору відходів. Наша компанія гарантує доступну вартість та високу якість нашого обладнання. Крім того, Ви можете скористатися нашою доставкою, яку здійснюємо по Україні.

Наша компанія орієнтована на те, щоб забезпечити замовника якісним та доступним за вартістю обладнанням.

Популярні запитання:

✅ Яка глибина чаші у столах-мийках з нержавійки?
Стандартна глибина чаші у столах-мийках 30 см, проте ми зможемо виготовити під Ваші індивідуальні розміри.

✅ З якої сторони розміщується чаша у столах-мийках? 
У столах-мийках чаша може бути розміщена з будь-якої сторони чи навіть посередині. Оскільки виготовляється під замовлення.

✅ Які стандартні розміри столів-мийок для кафе, ресторану?
Ми виготовляємо столи-мийки за індивідуальними розмірами.

 

У нас Ви можете купити Столи-мийки з нержавіючої сталі з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Столи-мийки з нержавіючої сталі у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.