Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Швидкість
Напруга
Показати: 22
Ми в соцмережах

Професійні соковидавлювачі для цитрусових

Фільтри
Знайдено: 22
Професійні соковидавлювачі для цитрусових - служать для отримання соку з цитрусових фруктів. Всі професійні соковидавлювачі поділяються на 2 великі групи:
  • універсальні соковидавлювачі
  • соковидавлювачі для цитрусових.
Універсальні соковидавлювачі використовують для отримання соку з практично всіх фруктів і овочів. Сокодавки для цитрусових, відповідно, тільки з цитрусових.

Відмінності цитрусових соковидавлювачів

Промислові соковидавлювачі для цитрусових можуть бути
  • автоматичними
  • напівавтоматичними
  • механічними
Такі апарати відрізняються між собою принципами роботи і якістю готового соку. Механічні соковидавлювачі (ручні преси, преси для фруктів) - найпростіші преси для отримання соку. Напівавтоматичні дозволяють отримувати сік за допомогою обертового конуса, на якому поміщається половина плода. Плід утримується і натискається оператором, тобто якість віджиму залежить безпосередньо від нього. Найбільш якісними і простими у використанні є автоматичні соковидавлювачі для цитрусових - лимонів, грейпфрутів, апельсинів, мандаринів. Вони не вимагають докладання зусиль, для того, щоб отримати готовий сік потрібно лише закласти плоди в спеціальний бункер і запустити апарат.

Принцип роботи

Принцип роботи автоматичного соковидавлювача такий: плоди надходять на віджимний барабан, розрізаються навпіл і віджимаються віджимними кулаками. Такого типу соковидавлювачі дуже економічні, вміст соку від загальної ваги плоду складає до 50%. Важливо лише підбирати більш-менш однакові за розмірами плоди.
 
Вибираючи соковидавлювачі, головним критерієм є її продуктивність. Для промислового використання підійдуть практично всі представлені у нас соковидавлювачі. Для найбільш інтенсивної роботи і великих обсягів продуктивності соку може також підійти автоматична соковидавлювачі з притиском. Також в інтернет-магазині є величезний вибір кавового обладнання: професійні кавомашини, кавомолки, апарати для кави на піску. Ми гарантуємо дуже привабливі ціни і дуже якісні агрегати.
 
 

 

У нас Ви можете купити Професійні соковидавлювачі для цитрусових з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Професійні соковидавлювачі для цитрусових у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.