Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Тип
Габаритні розміри
Вага
Об'єм, л
Показати: 10
Ми в соцмережах

Сміттєві контейнери

Фільтри
Знайдено: 10

Сміттєві контейнери для ресторанів і кафе

Контейнери для сміття є неодмінним атрибутом будь-якого закладу громадського харчування. Ефективний збір і утилізація відходів - це те, без чого не обійдеться жоден ресторан. Згідно з санітарними правилами, сміття і харчові відходи повинні міститися в баках з кришкою. Різна колірне кодування контейнера дозволяє сортувати відходи за типом: окремо скло, пластик, папір, харчові залишки. Також баки для сміття повинні мати достатню міцність і стійкість до агресивних миючих засобів, так як їх досить часто необхідно дезінфікувати. Вони можуть бути виготовлені з поліпропілену, або інших пластиків. Дуже міцними є металеві збірники відходів, але вони, як правило, мають велику вагу і більш громіздкі в експлуатації.
 
Залежно від кількості відходів, що утворюються на конкретній кухні, існують баки різного об'єму: досить великі контейнери для сміття 120 літрів, які можна встановити на вулиці, і меншого розміру, що розміщуються в приміщенні. Такі урни часто мають ножну педаль, це зручно, так як контейнер для сміття з педаллю дозволяє не торкатися руками кришки, запобігаючи поширенню бактерій. Важлива перевага мають пластикові контейнери для сміття на колесах. Їх легко переміщати, наприклад, до машини, яка займається вивезенням відходів.
 
В інтернет магазині Торгоборуд можна купити контейнер для сміття високої якості за привабливою ціною. У нашому каталозі ви знайдете баки різного об'єму для вулиці і приміщення. В асортименті присутні контейнери для роздільного збору сміття, що дозволяють селективно сортувати компоненти відповідно до екологічних стандартів. На нашому сайті можна знайти і інший інвентар для клінінгу та гігієни, наприклад візки прибиральні.
 

 

У нас Ви можете купити Сміттєві контейнери з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Сміттєві контейнери у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.