Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Об'єм бункера
Продуктивність, кг/год
Напруга
Потужність
Показати: 5
Ми в соцмережах

Льодоподрібнювачі

Фільтри
Знайдено: 5

Призначення льодоподрібнювача

Льодоподрібнювач (подрібнювач льоду, краш-мейкер) - один з апаратів із серії електромеханічного барного обладнання професійного використання. Льодоподрібнювач призначений для подрібнення льоду, виробництва льодяної крихти, яка використовується кухарями та барменами при приготуванні спиртних і безалкогольних коктейлів.
 
Принцип роботи льодоподрібнювача полягає в наступному: невеликі шматки приготованого в льодогенераторі або меленого льоду завантажуються в розтруб, який знаходиться зверху льодоподрібнювача. Під тяжкістю власної ваги лід потрапляє на горизонтальні ножі, які працюють за принципом куттера. Попередньо ножі регулюють і виставляють потрібний розмір.

Принцип роботи

Льодоподрібнювач компактний, має невеликі розміри, з легкістю встановлюється на барну станцію або стійку. Ціна повністю виправдана функціональністю льодоподрібнювача і його технічними характеристиками.
 

 

У нас Ви можете купити Льодоподрібнювачі з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Льодоподрібнювачі у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.