Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Виконання корпусу
Температурний режим
Об'єм
Тип дверей
Габаритні розміри
Кількість дверей
Показати: 30
Ми в соцмережах

Універсальні шафи (-5С...+5С)

Фільтри
Знайдено: 30
Професійні універсальні шафи (комбіновані) здатні підтримувати необхідне середовище для збереження продуктів харчування в належних для того умовах. Температурний режим, підтримуваний в універсальних холодильних шафах складає від -5 до +5 °С, саме такий діапазон температур допомагає забезпечити оптимальні умови для зберігання м'яса, риби, напівфабрикатів, кулінарних виробів, овочів, гастрономії та багато інших.
 
Універсальна шафа може використовуватись у магазинах, супермаркетах,ресторанах фаст-фуду, на ринках і т.д. Професійна комбінована шафа має кілька кліматичних режимів функціонування. Місткі камери здатні помістити до 2000 л продукції різноманітного типу, як швидкопсувну продукцію, так і продукцію з витриманим терміном (в т.ч. розливне і пляшкове вино). Вентиляція і автоматичне очищення робочої камери подбає про тривале зберігання. Вся продукція, що поміщається в універсальну шафу повинна попередньо упаковуватися. Температура навколишнього середовища в процесі експлуатації холодильної шафи може бути до +40 ° С, вологість може досягати 80%.
 
Всі представлені у нас універсальні холодильні шафи прості й зручні в експлуатації. Ми гарантуємо високу їх якість, надійність, довговічність.
 
 

 

У нас Ви можете купити Універсальні шафи (-5С...+5С) з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Універсальні шафи (-5С...+5С) у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.