Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Тип
Габаритні розміри
Материал
Показати: 37
Ми в соцмережах

Ємності для зберігання

Фільтри
Знайдено: 37

Ємності для зберігання харчових продуктів

Контейнери всіляких форм, від плоских лотків до величезних ящиків широко використовуються на закладах громадського харчування, в ресторанах, магазинах, їдальнях, кондитерських і кулінарних закладах. Вони дозволяють зберегти продукти харчування, забезпечуючи максимальний захист товару від шкідливих мікроорганізмів. Для кожного виду продукції повинен бути передбачений свої ємності для зберігання, щоб запобігти перехресне забруднення продукції. Для цієї мети багато ємності оснащені кольоровим маркуванням. При цьому можна бути впевненим, що м'ясо, морепродукти, фрукти зберігаються в своїй тарі.
 
Різноманітні продукти харчування також вимагають різні режими зберігання. Рідини зберігають в герметичних ємностях, а сипучі, сухі матеріали краще збережуться в вентильованому контейнері. Тісто для вистоювання, м'ясо для розморожування розміщують в плоских відкритих ящиках. Для полегшення транспортування, великі ємності для зберігання оснащені коліщатками.

Пластикові харчові контейнери: види і особливості

Контейнери для зберігання можуть бути виготовлені з різних видів пластику
 
  • полікарбонату
  • поліпропілену
  • поліетилену
Це харчові пластики, які відповідають вимогам до харчових матеріалів, в них можна зберігати їжу, не побоюючись за здоров'я. Також матеріал для продуктових ємностей для зберігання вибирають з огляду на його показники міцності і довговічності. Ящики для підприємств громадського харчування дуже інтенсивно експлуатуються і повинні витримувати щоденні підвищені навантаження
 
На сайті інтернет магазину Торгоборуд можна вибрати і купити ємності для зберігання продуктів всіляких розмірів, вентильовані, оснащені колесами, з кришкою або без. У нас представлений великий вибір контейнерів з харчового пластику. Професійний інвентар для ресторанів і супермаркетів високої якості задовольнить вимоги самого вимогливого користувача. Також в нашому каталозі представлені гастроємності з нержавіючої сталі і пластика.
 

 

У нас Ви можете купити Ємності для зберігання з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Ємності для зберігання у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.