Каталог обладнання

Середньотемпературний холодильний стіл Polair TM3-G

37 388 грн.
- 13%
32 527 грн.
60днів 13:50

Характеристики

Артикул: 009374
Виробник: Polair (Росія)
Об'єм, л: 400
Тип: середньотемпературний
Кількість дверей, шт.: 3
К-сть полиць, шт: 3
Тип охолодження: динамічний
Габаритні розміри, Д/Ш/В, мм: 1630/605/850(910)
Потужність, кВт: 3,5
Напруга, В: 230
Температурний режим, °С: -2...+10

Підписуйтеся на акції

Опис Середньотемпературний холодильний стіл Polair TM3-G

Середньотемпературний холодильний стіл Polair TM3-G - призначений для обробки і нарізки продуктів на робочій поверхні, а також зберігання великих запасів їжі в спеціальних камерах. Холодильна система встановлюється як у невеликих за площею приміщеннях, так і на підприємствах громадського харчування і торгівлі. Оптимальний варіант для використання в єдиній лінії з іншим професійним тепловим, холодильним і нейтральним обладнанням.
Промисловий стіл холодильний Polair (Полаір) TM3-G оснащений електронним терморегулятором. Працює в температурному діапазоні -2...+10°С. При включенні швидко виходить на встановлений робочий режим. Блок управління також дозволяє керувати іншими настройками, контролювати роботу машини і, при необхідності, її діагностувати. Обладнання розраховане на експлуатацію при температурі навколишнього середовища до + 43°С і відносній вологості до 80%.
 
Внутрішній об'єм столу холодильного tm3-g polair становить 400 літрів. У кожній секції по 3-и полки, звичайного виду. Передбачена динамічна система охолодження, яка забезпечує рівномірний розподіл холодних потоків повітря по всьому об'єму камери. Тип холодоагенту - R134a, не впливає на навколишнє середовище. Обладнання оснащене автосистемою відтайки з випаровуванням конденсату. Агрегат - вбудований, розташований збоку.
 
Професійний середньотемпературний стіл TM3-G Polair - з трьома дверима, досить універсальний. В єдиній конструкції поєднана холодильна шафа і робочий стіл, який може служити і прилавком торгівлі для продавця. Обшивка стільниці і корпусу (крім задньої частини) як всередині, так і ззовні виконані з нержавіючої сталі AISI 304. Двоє дверей з високоміцної нержавіючої сталі. Товщина стінок корпусу становить 43 мм, стільниці - 40 мм.
 
Завдяки тому, що корпус цільнозаливний пінополіуретаном без стиків і щілин забезпечується надійна термоізоляція охолоджуваних камер. Устаткування характеризується довгим терміном служби. Двері - глухі, додатково оснащені ущільнювачем ПВХ із магнітною вставкою. Міцні ніжки з нержавіючої сталі можна регулювати по необхідній висоті. Передбачено захисний борт, висотою 60 мм і зручні ручки. Пристрій опційно можна закривати на замок (не входить в комплект).

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ХОЛОДИЛЬНОГО СТОЛУ TM3-G POLAIR

 
Трьохдверний холодильний стал середньотемпературний Полаір TM3-G відповідає класу захисту IP24. Надійно працює навіть при високих температурах навколишнього середовища, підвищеній вологості. Система електричного живлення 230В/50 Гц. Безпечна конструкція не має виступів за межами стільниці. Устаткування компактне і просте у використанні. Дозволяє раціонально використовувати робочу площу, скоротити витрати на електрику, оптимізувати роботу співробітників.
 
Технічні характеристики холодильних столів виробництва Polair (Росія). У каталозі також представлене інше холодильне і морозильне обладнання 2016 року.

СХЕМА УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ СТОЛІВ ХОЛОДИЛЬНИХ POLAIR (ПОЛАІР)

Виробник залишає за собою право вносити зміни в технічні характеристики

Оплата і доставка

Способи оплати:

 1. Безготівковий розрахунок (з ПДВ/без ПДВ). Оплата товару проходить після отримання рахунок-фактури.
 2. Готівковий розрахунок. Оплата відбувається готівкою в нашому офісі чи поповненням рахунку картки ПриватБанку.

Способи доставки:

Доставка товару здійснюється за допомогою транспортних компаній, які несуть повну відповідальність за доставку і збереження вантажу. Через 1-2 доби (це максимальний термін доставки), Ви зможете забрати ваше замовлення на складі перевізника і оплатити доставку.

Вартість перевезення, терміни і наявність складу транспортної компанії у Вашому місті можна дізнатися на сайті перевізника. Для цього натисніть на назву Перевізника.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність перевірки одержуваного товару на складі перевізника! У разі виявлення пошкоджень на місці складається АКТ. Якщо цілісність товару не перевірена на складі перевізника, відповідальність лягає на одержувача вантажу.

При отриманні товару необхідно розкрити упаковку і перевірити вантаж на його цілісність і комплектність не виходячи зі складу. При наявності ушкоджень потрібно скласти відповідний акт, інструкції з оформлення якого можна отримати у представників транспортної компанії перевізника на місці отримання товару.

За бажанням Клієнта транспортна компанія може доставити вантаж за вказаною адресою. Наші менеджери завжди допоможуть обрати найоптимальніший шлях доставки.

Ми здійснюємо доставку майже у всі міста України: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Буковель, Трускавець, Моршин, Бердянськ, Мукачево, Ворохта, Яремче, Камянець-Подільський, Новоград-Волинський, Затока, Скадовськ, Лазурне, Коблево, Кирилівка, Хмільник, Миргород, Поляна, Славське, Драгобрат, Мелекіно...

Гарантія - Середньотемпературний холодильний стіл Polair TM3-G

Компанія Торгоборуд надає повну гарантію на всю техніку впродовж 12 місяців з дня покупки

Професійне обладнання вітчизняного виробництва ремонтується в найкоротші терміни. Як правило, всі комплектуючі і запчастини завжди є в наявності.

Імпортна техніка, зазвичай, вимагає на ремонт від декількох днів до тижня. Така продукція ввозиться серійно і деякі запчастини можуть бути відсутні. Запчастини до найбільш ходових моделей ми намагаємося завжди тримати на нашому складі.

Ремонт обладнання і сервісний огляд проводиться зазвичай на місці. Особливо це стосується великогабаритної техніки. Наш майстер виїжджає на виклик, робить заключення. Якщо поломка виникла з вини заводу-виробника, наша компанія повністю компенсує витрати на ремонт. Якщо ж пошкодження - результат неправильної експлуатації, то вартість ремонтних послуг і запчастин оплачує клієнт. Якщо проблема не вирішується на місці (в окремих випадках), обладнання може бути доставлено в наш сервісний центр.

Умови гарантії:
 1. Протягом гарантійного терміну здійснюється безкоштовний ремонт обладнання у разі встановлення заводського браку.
 2. Гарантійний ремонт (настройка деталей, заміна, установка) здійснюють лише фахівці продавця.
 3. Гарантія не поширюється на дефекти скла, замків, кріплень, гумових ущільнень, забарвлення, флуоресцентних, ламп розжарювання і витратних матеріалів.
 4. Умови гарантійного обслуговування не передбачають проведення профілактичних робіт (технічний огляд, чистка, натяг ременів, змащення, регулювання та ін.).
 5. В рамках гарантії не приймаються претензії та скарги щодо технічних характеристик агрегатів, якщо вони відповідають зазначеним виробником.
 6. Покупець зобов'язується організувати за свій рахунок технічне та профілактичне обслуговування агрегатів протягом гарантійного терміну в обсязі, що передбачений підприємством-виробником. Це повинно відбутися не пізніше одного місяця після введення обладнання в експлуатацію.
 7. Для належного функціонування апаратів протягом гарантійного терміну необхідно здійснювати технічний нагляд за обладнанням. Обслуговування техніки мають право здійснювати тільки кваліфіковані працівники фірми, яка несе гарантійну відповідальність. Профілактичні огляди необхідно проводити не рідше, ніж раз на два місяці.
 8. Гарантія на замінені деталі або повністю замінений товар закінчується в момент закінчення гарантії на придбане обладнання.
 9. Якщо здійснення ремонтних робіт на місці неможливо, то ремонт здійснюється в сервісному центрі. Витрати по демонтажу, транспортуванні повністю несе покупець. У випадках неможливості ремонту, продавець зобов'язується замінити виріб на подібний.
Гарантія припиняється:
 • якщо пошкодження устаткування виникло з вини клієнта внаслідок неналежної експлуатації, зберігання або шкоди при вантажно-розвантажувальних роботах;
 • при недотриманні інструкції з експлуатації (перевантаження, використання не за призначенням);
 • при виявленні на внутрішніх електромагнітних деталях слідів рідин, пилу, комах, а також власне комах, які часто є причиною поломки;
 • при наявності механічних пошкоджень;
 • якщо пошкодження чи поломка обладнання - результат стихійних лих (пожеж, повеней);
 • у разі самостійного ремонту або ремонту третіми особами;
 • при розукомплектації обладнання;
 • при відсутності гарантійного талона, завіреного продавцем.

Торгоборуд забезпечує і післягарантійне технічне обслуговування. Клієнт може звернутися до нас за допомогою навіть через 12 місяців. Наші кваліфіковані фахівці проведуть ремонтні роботи на виїзді, вирішать всі проблеми. Вартість ремонту вже повністю відшкодовує покупець. Ми пропонуємо ремонт холодильного, теплового, електромеханічного обладнання (фритюрниці, електричні плити, холодильні шафи, м'ясорубки) швидко і якісно.

Крім вищезазначених послуг, при потребі, зробимо підключення та встановлення обладнання. Зібрати холодильну камеру, встановити виносне холодопостачання - все під силу нашим професіоналам. Співпрацювати з нами - легко і приємно. Полагодити кавоварку, почистити льодогенератор, замінити ТЕНи електроплити просто - зателефонуйте нам.

Відгуки про Середньотемпературний холодильний стіл Polair TM3-G

Додати відгук про Середньотемпературний холодильний стіл Polair TM3-G


Вас можуть зацікавити

 • Без першого внеску
 • Можливість включити в кредит додаткові витрати

  (доставка, сервіс і т. д.)

 • Онлайн анкета

  Заповнення в зручний для Вас час в режимі 24/7

 • Швидкість прийняття рішення
 • Зручність підписання договору

  Кредитний договір можна підписати на міні-відділенні банку або замовити адресну доставку

Пільговий період 4 міс., смс 50 грн./міс.

Послуга страхування за бажанням - 2%

Пільговий період 10 міс., смс 50 грн./міс.

Послуга страхування обов'язкова - 5%

Пільговий період 15 міс., смс 50 грн./міс.

Послуга страхування обов'язкова - 7,5%

Пільговий період 18 міс., смс 50 грн./міс.

Послуга страхування обов'язкова - 9%

Пільговий період 24 міс., смс 50 грн./міс.

Послуга страхування обов'язкова - 12%

Заявка на оформлення кредиту
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Задати запитання
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Купити в один клік
Товар: Середньотемпературний холодильний стіл Polair TM3-G

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.