Каталог обладнання
Фільтри
Ми в соцмережах

Запчастини для плит електричних промислових Україна, Польща, Німеччина

Фільтри
Знайдено: 6
Плити електричні промислові дозволяють здійснювати головний технологічний процес приготування їжі - теплову обробку. З їх допомогою можна радувати гостей різними гарячими стравами. Відмінна якість техніки забезпечує тривалу і безперебійну роботу протягом всього терміну експлуатації.
 
Але, трапляється і передчасна несправність обладнання, як правило, із-за невірного монтажу, неправильної експлуатації, відсутності технічного огляду, механічних пошкоджень, сильного зносу, перебоїв в електропостачанні і т.д. Непрацездатність цього важливого елемента кухні призводить до фінансових витрат і неможливості вчасно обслуговувати клієнтів закладу. Для того щоб відновити апарат і життєдіяльні робочі дії на кухні потрібні оригінальні запчастини для плит електричних промислових.
 
Інтернет-магазин пропонує запчастини для плит електричних промислових виробництва Україна, Польща, Німеччина, які відрізняються міцністю, надійністю, високою якістю виготовлення, зносостійкістю, довговічністю, наявністю сертифікатів якості, відповідністю міжнародних стандартів і вимог. Нижче наведені найбільш затребувані деталі, які найчастіше виходять з ладу:
 
Термостати. Спеціальні пристрої, що дозволяють контролювати і регулювати робочу температуру техніки. Захисний підтримує заданий режим, а також відключає агрегат при досягненні максимально допустимої температури, що в свою чергу виключає перегрів і згодом можливу поломку.
 
Перемикачі. Особливі пристосування, що служать для розподілу електроенергії в допустимих межах обладнання.
 
Конфорки. Основні компоненти, являють собою закриту чавунну форму (квадрат, коло, прямокутник), всередині якої розміщена нагрівальна частина (ніхромова спіраль або ТЕН).
 
Ремкомплекти для конфорок. Ремонтний комплект для ремонту чавунних електроконфорок, зазвичай складається з ніхромових спіралей, на яких змонтовані різноманітні керамічні вставки.
 
Тени для духової шафи. Прилад, призначений для нагріву і розподілу температури в духовці. Трубчастий електронагрівач трансформує електроенергію в теплову. Конструкція - металева трубка, що містить ніхромовий дріт, який проводить струм, і ізолятор, а по краях виступають шпильки.
 
І інші частини.
 
У нас Ви знайдете і зможете купити запчастини для плит електричних промислових виробників Україна, Польща, Німеччина, які підходять до обладнання більшості зарубіжних і вітчизняних брендів електроплит (Kovinastroj-Kogast, Modular, Технохолод, Apach, Bertos, BARTSCHER, Pimak, HENDI, Чувашторгтехніка, Stalgast, Frosty, Electrolux, Remta і т.д.).

 

У нас Ви можете купити Запчастини для плит електричних промислових Україна, Польща, Німеччина з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Запчастини для плит електричних промислових Україна, Польща, Німеччина у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.