Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Тип запчастини
Показати: 25
Ми в соцмережах

Запчастини для пароконвектоматів і конвекційних печей

Фільтри
Знайдено: 25

ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ІНШОГО ТЕПЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Пароконвектомати і печі конвекційні - сучасні професійні теплові обладнання, за допомогою яких здійснюється термічна обробка продуктів харчування. Апарати здатні, в силу своєї універсальності, замінити безліч кухонних пристроїв одночасно. Завдяки особливим режимам приготування (на пару, конвекції, поєднання парового зволоження і конвекції, регенерація (розморожування, підігрів)) можна приготувати майже всі види страв зі збереженими корисними властивостями.

 

Незважаючи на відповідність установок європейським стандартам і вимогам виробництва, така техніка рано чи пізно ламається через подібні ситуації:

  • Рідкісна чистка після роботи.
  • Механічні пошкодження.
  • Перевантаження в електричній мережі.
  • Недотримання правил експлуатації.
  • Відсутність технічного догляду.
  • Монтаж неоригінальних запасних частин.

Але не потрібно турбуватися, досить дізнатися джерело несправності. Якщо це одна або кілька деталей, їх необхідно терміново поміняти, тим самим, забезпечивши повне відновлення функціональної працездатності агрегату. У нас ви зможете знайти запчастини для пароконвектоматів і конвекційних печей від світових брендів UNOX, RATIONAL, MODULAR, APACH, ИНТЭКО-МАСТЕР, Piron, Frosty, Retigo, Lainox, Convotherm, Angelo Po, Alphatech, Bartscher, Garbin, GIERRE, Iterma, Primax, Чувашторгтехника і т.д .: двигуни, крильчатки, ТЕНи, електронні плати, ущільнювачі, дверні ручки, петлі дверей і фіксатори стекол, соленоїди, термостати та інші датчики, таймери, скло.

 

Наш інтернет магазин займає лідируюче місце на ринку, ми надамо Вам високий сервіс обслуговування клієнтів, консультацію фахівців, тільки оригінальні, якісні і надійні запчастини для пароконвектоматів і конвекційних печей, привабливі ціни, гарантію.

 

У нас Ви можете купити Запчастини для пароконвектоматів і конвекційних печей з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Запчастини для пароконвектоматів і конвекційних печей у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.