Каталог обладнання
Ми в соцмережах

КОНФОРКИ - ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПЛИТ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ

Знайдено: 0

Конфорки для плит електричних промислових (квадратні)

Конфорки для плит електричних промислових (квадратні)

Дивитися

Конфорки для плит електричних промислових (прямокутні)

Конфорки для плит електричних промислових (прямокутні)

Дивитися

Конфорки для плит електричних промислових (круглі)

Конфорки для плит електричних промислових (круглі)

Дивитися

Плити електричні промислові є центральними елементами кухні будь-якого закладу і дому. Вони дають можливість готувати майже всі страви. Конфорки для плит електричних промислових - основні деталі плити, вони розрізняються матеріалами виготовлення, розмірами, формами, потужністю, і типами. Звичайна конфорка являє собою закриту металеву (найчастіше чавунну) форму (прямокутник, квадрат, круг) з розміщеною всередині нагрівальної частиною, як правило, це ніхромова спіраль або ТЕН. Переваги використання: складно пошкодити чавун, мають кращу продуктивність, довго зберігають тепло, прості в догляді, доступно коштують.

 

Види електроконфорок:

  • Стандартна конфорка має середню силою нагріву, час розігріву до 10 хвилин.
  • Express-конфорка - відрізняється великою потужністю і меншим часом нагріву (до 7 хвилин), включається відразу на повне навантаження, нагрівається до заданої температури, потім потужність знижується, і вона продовжує працювати за встановленим температурним режимом. Позначаються червоним маркером посередині у вигляді круга.
  • Автоматична конфорка - має датчик визначення температури, позначена білою міткою в центрі. Вона здатна відстежити силу розігріву, наприклад, коли вода в каструлі закипить, самостійно скинеться потужність конфорки, і інтенсивність кипіння стабілізується. Коли посуд знята, електроконфорка не буде перегріватися, завдяки чому зменшиться ризик поломки.

В силу тих чи інших обставин конфорки для плит електричних промислових можуть виходити з ладу, від перегріву, перепаду напруги, механічних пошкоджень, неправильної експлуатації і т.д. У таких випадках потрібно терміново замінити зламану деталь новою, забезпечивши тим самим працездатність плити, можливість кухарям готувати страви, не втрачаючи продуктивності, а власникам, прибутку.

 

Наша компанія пропонує запчастини для плит електричних промислових і інші запчастини для теплового обладнання високої якості та надійності, світових та вітчизняних брендів, привабливою вартості, при цьому забезпечивши Вас професійною консультацією фахівців, індивідуальним підходом, доставку по всій країні, гарантією.

 

У нас Ви можете купити КОНФОРКИ - ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПЛИТ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на КОНФОРКИ - ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПЛИТ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.