Каталог обладнання
Ми в соцмережах

ТЕРМОСТАТИ - ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПЛИТ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ

Знайдено: 0

Термостати для плит електричних промислових

Термостати для плит електричних промислових

Дивитися

Теплове обладнання працює в певному температурному режимі. Контроль робочої температури здійснюється за допомогою термостатів (терморегуляторів). Капілярні термостати - прилади, найчастіше використовуються в тепловому кухонному обладнанні для підтримки і регулювання заданої температури. Діють на основі першого закону термодинаміки. Підтримування температури в заданому режимі відбувається завдяки автоматичному включенню або виключенню електричного ланцюга. Пристрій відключається після охолодження клімату. Прилад допомагає контролювати і задавати пороги спрацьовування апаратів. На пристроях присутня спеціальна ручка примусового відключення контактів.

 

Конструкція капілярного термостата:

  • Датчик - металева капсула, в якій знаходиться особлива рідина.
  • Капіляр - вузька трубочка, що служить для з'єднання датчика з регулюючим блоком.
  • Регулюючий блок - електромеханічний реле за рахунок, якого задаються необхідні параметри.

При нагріванні датчика розширюється вміст капсули, який через капіляр досягає реле (здійснюється тиск на спеціальну мембрану), а при досягненні заданої температури контакти розмикаються. Захисний термостат - пристосування, що приводить до відключення і тимчасового заблокування агрегатів при досягненні максимально допустимої граничної температури.

 

Прилади дуже точні, можливий промах близько ± 3-4 градусів Цельсія. Термостати для плит електричних промислових мають відмінні характеристики: діапазон регулювання, точність, кількість контактів, додаткові вимикачі, матеріали виготовлення, величину капіляра.

 

При поломці термостата техніка може перегрітися і вийти з ладу. Щоб цього не сталося потрібно проводити регулярне технічне обслуговування та огляд. Але якщо це відбулося необхідно терміново замінити непридатну деталь новою, тим самим, забезпечивши повну працездатність агрегату. Запчастини для плит електричних промислових представлені у великому асортименті, високої якості і надійності, привабливої вартості. Також вибирайте і інші запчастини для теплового обладнання.

 

У нас Ви можете купити ТЕРМОСТАТИ - ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПЛИТ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на ТЕРМОСТАТИ - ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПЛИТ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.