Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Бренд
Тип
Вага
Показати: 7
Ми в соцмережах

Таблет-харчування

Фільтри
Знайдено: 7

Контейнери для таблет харчування

Термопідноси для таблет харчування це незамінний інвентар, який використовують в їдальнях на виробничих підприємствах, в лікарнях, санаторіях, готельних комплексах, реабілітаційних центрах. Також підходять для кейтеріногових компаній і організації доставки їжі в офіс. Термопідноси особливо підійдуть для доставок, на які потрібно досить багато часу. За їх допомогою можна доставити гарячий суп і основну страву, а також десерт і салат, причому гарячі страви залишаться гарячими, а холодні холодними. Всі тарілки, чашки і миски мають кришки, встановлюються в спеціальні коміркиі є надійно зафіксованими під час транспортування.

Переваги термопідносів для таблет харчування

  1. Економічно. Оскільки підноси мають товсті термоізоляційні стінки і не мають зазорів в корпусі, то при правильній експлуатації термін їх служби практично не обмежений.
  2. Екологічно. Багаторазова система використання підносів максимально знижує утворення сміття.
  3. Компактно. Гарячі і холодні компоненти страв можуть подаватися одночасно з найкращим терморозділенням один від одного.
  4. Безпечно. Термопіднос з замком захищений від відкривання кришки, що абсолютно виключає вихлюпування і витікання страв навіть в дуже складних умовах перевезення.
  5. Апетитно. Подача страв в фарфоровому посуді - це найкращий спосіб презентації їжі.
  6. Ергономічно. Продуманість конструкція боксу для таблет-харчування, завдяки використанню спіненої пластмаси або спеціальних полімерів, вага підносів знижується до мінімальних значень.
  7. Простий сервіс, універсальність і легкість в експлуатації. Використання термоподноса зручно під час комплектації на кухні, так як скорочується час збирання кожного підноса без шкоди для надійності. У той же час у клієнта є можливість легко відкривати термоподнос однією рукою.
  8. Маркування коробок кольоровими замками для різних типів їжі (наприклад, дієтичної)
В каталозі інтернет магазину Торгоборуд можна вибрати і купити обладнання для таблет харчування за демократичними цінами. У нас можна придбати термоподнос з комплектом посуду, або окремо, також представлений широкий вибір інвентарю для зберігання і транспортування продуктів харчування: ізотермічні бокси, герметичні пластикові ємності для зберігання, диспенсери для напоїв.
 

 

У нас Ви можете купити Таблет-харчування з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Таблет-харчування у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.