Каталог обладнання
Фільтри
Ціна, грн
Габаритні розміри
Тип скла
Тип охолодження
Тип
Показати: 16
Ми в соцмережах

Холодильні вітрини під виносний агрегат

Фільтри
Знайдено: 16

Холодильні вітрини з виносним агрегатом

Холодильна вітрина - це одна з головних складових торгівлі. Зайшовши в продуктовий магазин або супермаркет покупець, в першу чергу, направляється до вітрини з продуктами. І це не дивно, адже дана установка - незамінний функціональний елемент будь-якого торгового підприємства.
 
При виборі холодильного обладнання варто звертати увагу на деякі параметри, без яких неможлива повноцінна робота закладу. Залежно від способу, яким буде проводитися торгівля, характеристик пропонованих товарів, масштабу закладу, температурних умов, розміщення агрегату виділяють різні види холодильного обладнання. Розглянемо більш детально категорію холодильних вітрин для виносного холодопостачання.

Вибираємо холодильну вітрину для супермаркету

Виділяють стандартні температурні діапазони, які можуть підтримувати більшість холодильних пристроїв. Найпопулярнішими є середньотемпературні вітрини, які працюють в режимах від 0 до +8 градусів. Такі пристрої - ідеально підходять для зберігання незамороженої свіжої продукції різного типу. Так, в холодильних вітринах для виносного холодопостачання можуть зберігатися ковбасні вироби, сири, молочна продукція, фасовані продукти, салати і багато іншого.
 
Для короткочасного зберігання, демонстрації, продажу заморожених попередньо товарів - напівфабрикатів, м'ясних продуктів - використовують морозильні вітрини. Такі установки підтримують температуру від -9 до -13 ° С. Крім того, деякі агрегати здатні працювати в режимах більш глибокої заморозки до -18 ... -20 ° С. Окремим типом морозильних установок є вітрини для риби.
 
Комбіновані або універсальні вітрини поєднують в одному корпусі характеристики середньо- і низько-температурних агрегатів. Приблизні дані температури варіюються від -5 ° С до + 5 ° С.
 
Для десертів, кондитерських виробів передбачено окремий тип вітрин. Основне призначення таких пристроїв забезпечити ефектне викладення тортів, тістечок, бізе і належне їх зберігання. Показники температур в таких апаратах коливаються в межах від +1 до + 12 ° С.
 
Крім температури, при виборі даного виду обладнання важливо звернути увагу на тип охолодження. Всі сучасні вітрини холодильні для магазинів обладнані вбудованими вентиляторами - динамічний тип охолодження. Завдяки примусовій циркуляції повітря продукти зберігають свіжість, а скло не пітніє. Але нерідко динамічне охолодження може «обвітрювати» і «засушувати» неупаковані продуки - наприклад ковбасу.
 
Як правило, вітрини виносного холоду мають сучасну і дуже ефектну конструкцію. Фронтальне скло може бути прямим, гнутим або сферичної форми для якісної презентації та збільшення оглядовості товарів. По конструкції вітрини для виносного агрегату можуть бути закритого типу - торгівля через прилавок, або може бути встановлено скло типу self (відкрита фронтальна частина) - для самообслуговування. Другий тип забезпечує безпосередній доступ відвідувачів до продукції і кращу оглядовість товару. Однак, такі холодильні вітрини більш енерговитратні.
 
Внутрішня поверхня камери може виготовлятися з оцинкованого металу, алюмінію або з нержавіючої сталі. Конструкції з викладкою з нержавійки - найдорожчі і недовговічніші.
 
Ще одним істотним параметром є глибина викладення. Залежно від площі торгового приміщення і відвідуваності магазину, можна купити холодильні вітрини вузькі – бл. 80 см., середні - 90-105 см або широкі - 110 120 см. Тут вибір індивідуальний, але варто враховувати можливість пронести конструкцію в дверний проріз. Однак, як показує практика при правильному підході, питання зазвичай вирішується.

Вітрини з вбудованою холодильною системою і виносний холод: основні відмінності

Багато підприємців і власники супермаркетів часто сумніваються, який же холод все-таки вибрати - вбцдований або виносний (центральний). Різниця між ними полягає в тому, що агрегати з вбудованою системою холоду мають автономний конденсатор і компресор, а «виносний холод» - винесено за межі торгового обладнання. Вся холодильна техніка центрального підключенняз’єднаназ одним холодопостачанням і забезпечує діяльність всієї системи як одного великого організму. Така організація дозволяє значно збільшити торгову площу і як не дивно зменшує витрати електрики.
Холодильні вітрини з вбудованим агрегатом доречні в закладах невеликих масштабів (до 400 м2). Вони прості в монтажі, дешевше за ціною. Недоліками ж вважається високий рівень шуму і потреба використовувати додаткове кондиціонування приміщення.
 
Перевагами виносного холоду є:
  1. відведення тепла за межі торгового приміщення;
  2. відсутність шуму від устаткування;
  3. великий майданчик для презентації товару;
  4. економія енергоресурсів;
  5. простота сервісного обслуговування окремо встановленого компрессора.
Зовнішня система холодопостачання встановлюється у великих магазинах самообслуговування або супермаркетах від 400 м2.

Виробники

Технологічний ринок пропонує холодильне обладнання для торгівлі вітчизняних і зарубіжних виробників. Безперечними лідерами у виробництві холодильних вітрин є такі торгові марки як Технохолод, Колд, Росс.

Продаж холодильних вітрин

Купити холодильну вітрину під виносний агрегат вигідно можна на нашому сайті. Ми надаємо повний спектр послуг з підбору, доставки, монтажу охолоджуваних установок. Крім того, є сервісне обслуговування на гарантійних умовах протягом 1 року з дня продажу. Також на сайті представлені холодильні шафи зі скляними дверима, ларі морозильні, регали холодильні, столи морозильні і холодильні, збірні холодильні камери та багато іншого.
 

 

У нас Ви можете купити Холодильні вітрини під виносний агрегат з доставкою в Запоріжжя, Одесу, Тернопіль, Мукачево, Трускавець, Харків, Ужгород, Хмельницький, Скадовськ, Драгобрат, Вінницю, Моршин, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миргород, Львів, Коблево, Коктебель, Буковель, Поляну, Кирилівку, Мелекіно, Затоку за допомогою транспортних компаній. Тільки у нас найкращі ціни на Холодильні вітрини під виносний агрегат у таких містах, як Миколаїв, Київ, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпро, Херсон, Рівне, Чернігів, Славське, Житомир, Черкаси, Ворохта, Бердянськ, Чернівці, Суми, Луцьк, Лазурне, Яремче, Хмільник .

Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.