Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Грилі для курей - види та опис

 
Гриль для курей - це пристосування, за допомогою якого здійснюється жарка різних курячих продуктів, таких як стегенця, грудки і тушки курчат. Це ідеальний варіант для застосування в магазинах, барах, буфетах, точках фаст-фуду, а також для вуличної торгівлі, завдяки легкості і простоті у використанні. Гриль для курей приносить його власникові стабільний дохід, а клієнтам - почуття задоволення від різних блюд, приготованих на грилі.
Матеріалом для виготовлення грилів для курей служить спеціальна харчова нержавіюча сталь. Система вентиляції, якою оснащується гриль, підтримує апарат в акуратному вигляді, запобігаючи появі гару і накопиченню жиру. Завдяки виконаним з термостійкого скла дверцят, гриль можна ставити безпосередньо біля продавця. До всього цього, гриль для курей здатний виконувати функцію теплової вітрини, що в свою чергу робить місце продавця ергономічнішим і дає можливість контролю готовності продукту без необхідності відкривати дверцята.
 
Лава-гриль купить
Вашій увазі пропонується два види грилів, залежно від типу енергоносіїв:
  • гриль для курей газовий
  • гриль для курей електричний
Гриль для курей газовий
Гриль для курей газовий використовується для приготування курячих продуктів в розташованих усередині «люльках». Електромотор приводить в рух «люльки», куди попередньо поміщаються кури. Потім, разом з плавними обертаннями «люльок», відбувається рівномірна теплова обробка тушок. Залежно від конкретної моделі газового гриля для курей, «люльки» мають різну місткість. Також, гриль для курей газовий можна використовувати для підігріву риби, птиці або м'яса. Для цього потрібно помістити продукт в спеціальний кошик, потім, після теплової обробки, витягти з гриля і насолоджуватися апетитною стравою. Ні для кого не секрет, що при використанні саме газу для приготування м'яса, кінцеве блюдо вийде більш апетитним і соковитим.
 
Проста та зручна панель управління на грилі дозволить Вам легко регулювати процес приготування. Завдяки сучасним високоякісним пальникам, які мають високу температуру робочої поверхні, виключається можливість підгоряння, курка рівномірно обсмажується з усіх сторін. Гриль для курей газовий будь-якої моделі оснащується вбудованою підсвічуванням, температурним регулятором, піддоном для збирання жиру. Також, в комплект входять гачки для зняття шампурів. Для роботи газового гриля необхідна наявність балона з пропаном або бутаном.
 
Гриль для курей електричний
Гриль для курей електричний має трохи інший принцип приготування курей, але в цілому, процес мало чим відрізняється. Усередині даного гриля є шампур, що обертається за допомогою електромотора. Кури заздалегідь розморожуються і готуються для насадки на шампур. Залежно від моделі апарата, всередину гриля можна помістити, в середньому, від чотирьох до дев'яти тушок курей, вагою близько кілограма. Приготування продукту відбувається під впливом теплового інфрачервоного випромінювання, за допомогою ТЕНів або кварцових ламп, які розташовані біля кожного шампура. Гриль для курей електричний працює безпосередньо від мережі 220Вт або 380Вт.
 
У нас Ви можете купити гриль для курей таких виробників КИЙ-В (Україна), Орест (Україна), Pimak (Туреччина), GastroTar (Польща), МСМ, Karma (Тайвань), Siкom (Росія), JeJu (Тайвань), Roller Grill (Франція), Sofinor (Франція).
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.