Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Кавомашини і кавомолки

 
Професійне кавове обладнання призначене для приготування кави в закладах громадського харчування у великих кількостях. Останнім часом кавомашини встановлюють також і в офісах, магазинах, салонах краси тощо, для підтримки в тонусі  всього колективу бадьорою кавою.
 
Кавомашина - невід'ємний атрибут ресторану, бару, кафе і т.д. Від того, як правильно буде вибрано кавове устаткування, залежатиме сума витрат на комунальні послуги, сервісне обслуговування машини і на сировину, а також прибуток власника. Важливими чинниками підприємця, власника кафе, бару, ресторану, при виборі потрібної кавомашини є: необхідну кількість і якість готових напоїв, обсяг продажу кави; рівень підготовки персоналу; місце експлуатації кавомашини. Потрібно також визначити асортимент напоїв і середнє завантаження кави.
Всі професійні кавомашини поділяються на краплинні, гейзерні, з френч-пресом і кавомашини для еспресо. Крапельні машини використовують в основному в офісах, невеликих кавових закладах, так як на приготування ароматної чашки кави буде потрібно близько 5 хвилин. Майже те саме стосується і кавоварок з френч-пресом, який віджимає відстояну готову каву. Машини для приготування кави-еспресо мають таку технологію: перемелені зерна кави формуються в таблетку (брикет), через яку під тиском подається вода. Гейзерні кавомашини и кавомолки готують каву так: у нижній ємності нагрівається вода, проходячи крізь каву, піднімається вгору, створює екстракт і готує напій.
 
Кавомолка - ще одна необхідна складова, яка створена для цінителів справжньої кави, адже якісна кава готуватися з щойно подрібненого зерна, що дасть неповторний і сильний аромат. Серед усього розмаїття кавомолок, діляться вони на два класи: кавомолка з подрібнювачем ножового і жорнового типу. Ножова кавомолка подрібнює зерна кави ножами, круговим зверненням, чим більше часу мелеться кави, тим дрібніше буде помел. Недолік такої кавомолки - частинки кави виходять різного розміру. Кавомолки з жорнами подрібнювачами мелят каву за допомогою конічних або циліндричних жорно з нержавіючої сталі. Зерна, проходячи між жорнами, подрібнюються, як у млині. Ступінь самого помелу регулюється самостійно, коректуючи відстань між жорнами.
 
В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені:
  • Кавоварки для приготування кави по-східному;
  • Професійні жорнові кавомолки з вбудованим дозатором і лічильником порцій;
  • Автоматична кавоварка з вбудованим капуччінатором, що має високу продуктивність і швидкість приготування, і інші корисні параметри;
  • База під кавоварку.
Все кавове обладнання, представлене нашим інтернет-магазином, виготовлено провідними світовими фірмами-виробниками, які спеціалізовані на виробництві професійних кавомолок і кавоварок. Ці фірми успішно зарекомендували себе в галузі громадського харчування, а саме кавового устаткування, наприклад, Saeco (Італія), Macap (Італія) та ін. Ми гарантуємо Вам високу якість нашого обладнання і розумні ціни на нього.
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.