Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Ножі для м’ясорубок МІМ-600, МІМ-600М, МІМ-300, МІМ-300М, МІМ-350, ТМ-32, МІМ-80

В інтенсивних умовах роботи кухні нерідко виникають потреби в запасних частинах обладнання. Найбільш часто потрібні конфорки і ТЕНи до плит електричних або газових, насадки для овочерізок і комплекти ріжучого інструменту для м'ясорубок професійних. Щоб правильно вибрати і купити запчастини, слід знати деякі особливості.
М'ясорубка промислова - це базове обладнання будь-якого підприємства харчування. Цей агрегат є на будь-якій кухні, будь то модний ресторан або звичайна шкільна їдальня. Саме на дане електромеханічне обладнання, як правило, покладено основні навантаження кухні. Тому в інтенсивних умови нерідко виникає потреба в витратних елементах і запчастинах до елетромясорубок.
 
Найбільш затребуваними на ринку України є професійні м'ясорубки МІМ-300 і МІМ-600 (Україна), а також аналогічні білоруського виробника Торгмаш: МІМ-600, МІМ-600М, МІМ-300, МІМ-300М, МІМ-350, МІМ-80, ТМ-32.
Мясорубка промислова професійна МІМ-300
Отже, найбільш часто купують запасні частини до цих моделей. Щоб купити запчастини до м'ясорубок правильно, слід розібратися який саме ніж або решітка потрібні. За конструкцією ножі можуть бути з бортом або без. Нижче наводимо наочні приклади обох варіантів.
 

Комплект ножів з бортом виглядає так:

Посадочний (центральний) отвір решіток - 22 мм.

Запасные ножи к электрическим мясорубкам МИМ-300 с бортом.

   
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Комплект ріжучого  інструменту без борта:

Посадочний отвір - 16 мм.
Ножі до м’ясорубок промислових МІМ-300 без борта
Комплекти ножів до м'ясорубок МІМ завжди є в наявності, на нашому складі. Щоб купити запчастини до м'ясорубок електричних МІМ, досить зв'язатися з нами і повідомити який конкретно ніж або решітка вам необхідні - з бортиком або без. Ціни на запчастини до м'ясорубок у нас найнижчі!
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.