Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Професійне кухонне обладнання Gastromix

«Gastromix» – компанія з Гонконгу, що спеціалізується на виробництві професійного кухонного обладнання. Всі товари, які постачаються на міжнародний ринок, сертифіковані і відрізняються високим рівнем надійності. Це компанія, що динамічно розвивається, і випускає якісну продукцію за доступними цінами. Асортимент продукції включає професійні планетарні міксери, промислові тістоміси, електричні м'ясорубки і інше.

Планетарний міксер кондитерський Gastromix

Міксери Gastromix є важливою частиною промислового електромеханічного обладнання для пекарень і кондитерських, так як прекрасно підходять для змішування і збивання рідкого тіста, суміші для кексів і кремів для кондитерських виробів. Планетарні міксери Гастромікс ідеальні для виробництва емульсій, кремів, і інших складних десертів, які вимагають інтенсивного збивання. Замінивши ручну працю механічною, вони дозволяють виробляти безперервно велику кількість продукції.
Професійний кондитерський міксер GastromixПромислові міксери були розроблені, за новітніми технологіями з урахуванням специфіки роботи в ресторанах, пекарнях та інших підприємствах харчового виробництва. Завдяки своїм численним функціям вони є кращим вибором для професійних кухарів.

Переваги професійних міксерів GASTROMIX:

 1. Корпус із зносостійкого матеріалу, забезпечує надійну роботу протягом всього терміну експлуатації.
 2. Чаша для розміщення інгредієнтів з довговічної і гігієнічної нержавіючої сталі.
 3. Змішуючий елемент (гак, плоска лопатка, віночок) для збивання і змішування різних продуктів. Збивачка в формі гака для замісу крутого тіста, лопатка для делікатного перемішування начинки, а віночок для інтенсивного збивання рідких компонентів.
 4. Двигуни потужністю від 0,2 до 1,1 кВт.
 5. В залежності від моделі регулювання швидкості може бути плавним, або мати фіксовану кількість швидкостей.
 6. Надійна електромеханічна система управління, яка дозволяє оператору контролювати процес змішування.
 7. Присутні настільні і підлогові моделі.
 8. Планетарні міксери Gastromix включають широкий діапазон обладнання з різного розміру, в залежності від обсягу робочої діжі (від 5 до 30 л). Завдяки цьому є можливість підібрати ідеальний апарат, як для великого, так і для маленького виробництва.

Промислова електрична м'ясорубка Gastromix

М'ясорубки Gastromix використовуються в м'ясних магазинах, супермаркетах, ресторанах, або на підприємствах з виробництва ковбасних виробів. Маючи професійні м'ясорубки Gastromix у вашому закладі, легко зробити велику кількість свіжомолотого м'яса на продаж, або для приготування різноманітних страв. Легко приготувати фарш з риби, перемолоти індичку, яловичину, курку, телятину і інші харчові продукти.
 
М'ясорубка для ковбасного виробництва GastromixКомпанія Gastromix представляє електричні м'ясорубки, які чудово підходять для щоденного приготування великого обсягу фаршу.

Переваги промислових м'ясорубок GASTROMIX:

 1. Можна підібрати модель на основі того, скільки м'яса вона може обробити в хвилину. Продуктивність м'ясорубок Гастромікс варіюється від 150 до 250 кг / год.
 2. Незалежно від того, яку модель ви виберете, можете бути впевнені, в безпечності використання електром'ясорубки.
 3. Внутрішній механізм, який вступає в контакт з продуктами харчування, повністю з нержавіючої сталі, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам харчового виробництва.
 4. Потужні двигуни забезпечують стабільну роботу м’ясорубки.
 5. У комплекті решітки різного діаметру, для приготування різноманітних виробів з м'яса і запасний ніж.
 6. Система ножів ентерпрайз (дві решітки і хрестоподібний ніж) забезпечує однорідну консистенцію фаршу.
 7. Функція реверсу для зворотного ходу, якщо якісь компоненти застрягли всередині механізму.
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.