Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Обладнання для пральні

 
Професійне пральне обладнання складається з промислових пральних машин, сушильних машин і прасувальних установок. Щоб не розгубитися в розмаїтті даного оснащення слід розбиратися в деяких його особливостях, знати ключові моменти, які допоможуть зробити правильний вибір. Про це і розповідає ця стаття.
Правильна організація пральні, будь то окреме підприємство або цех ресторану, готелю є запорукою її успішної роботи. Ідеальним рішенням є комплекстне оснащення міні-пральні. Сюди відносяться такі цехи або відділи:
  • прийом білизни з подальшим його сортуванням;
  • власне прання білизни;
  • сушильний цех;
  • прасування білизни;
  • відділ зберігання і видачі білизни.
Але, як правило, така організація найчастіше неможлива через обмежений простір підприємств. У цьому випадку, купуючи і роблячи розстановку устаткування важливо дотримуватися виробничого процесу, в якому потоки брудної і чистої білизни не повинні перетинатись.
 
При виборі обладнання для пральні важливо раціонально розрахувати обсяги обробляємої білизни, щоб великі промислові установки не працювали на півсили або навпаки, щоб пральна машина змогла без перевантаження впоратися з поставленими завданнями.

Обладнання для пральні

 
З обсягом підприємства розібралися. Наступний етап - вибір самого обладнання. Часто підприємці до кінця не розібравшись, женуться за агрегатами «з ім'ям», переплачуючи при цьому невиправдані суми. До того ж дорогі моделі нерідко так само дорогі в обслуговуванні (запчастини та деталі). Тут, з усієї безлічі моделей пральних, прально-віджимних машин, сушильного обладнання та прасувальних катків і пресів, треба вибрати такий комплект оснащення, віддача від роботи якого буде максимальною.
 
За техпараметрам, все пральне обладнання може бути з паровим або електронагрівом. Агрегати з паровим обігрівом раціонально купувати для підприємств, де є використовувати підвід пари від стаціонарних котелень, витрати тоді будуть набагато нижче, ніж у машин з електрообігрівом. 
 
Крім способу нагрівання промислові пральні машини поділяються на високошвидкісні прально-віджимні (називають їх ще підресореними) і пральні агрегати з проміжним віджиманням (або без нього) - непідресорені машини.
 
Перші мають ряд переваг:
- Якісний віджим дозволяє вийняти білизну практично сухою (вологість до 50%),
- Процеси прання і віджиму повністю автоматизовані,
- Пральні машини економлять час на повну обробку білизни (виключається використання центрифуг),
- Завдяки компактним розмірам економлять робочий простір.
- Основний мінус прально-віджимних машин - це висока ціна, тому що коштують такі машини дорожче.
 
Непідресорені машини - це кращий вибір для «бюджетних організацій». Вони можуть бути з ручним або електронним управлінням, мають різноманіття моделей і варіантів виконання деталей. Головний недолік пральних машин з проміжним віджиманням - це трудовитрати персоналу.
 
Наступний крок в обробці білизни - це його сушка. Професійні сушильні машини відрізняються між собою способом управління, наявністю реверсу або його відсутністю. Однак, незалежно від цих тех.параметрів, важливо орієнтуватися в першу чергу на її продуктивність, яка повинна відповідати встановленій на підприємстві пральній машині. Наприклад, для пральної машини на 30 кг підійде сушарка на 12-15 кг (якщо її годинна продуктивність - 30 кг / год). При цьому слід пам'ятати, що будь-яке пральне обладнання розраховане на обсяги сухої білизни (завантаження в кг + відсоток вологості після віджимання в пралці, і навпаки для сушильної машиною - звідти чиста білизна виходить сухою. 
 
Що стосується прасувального обладнання, то тут можна виділити - преси, катки, прасувальні столи та каландри. Сучасні прасувальні катки для пральні призначені не тільки для прасування прямої білизни, але дозволяють якісно вигладжувати і фасонні речі. Вони відмінно складаються для зберігання і займають небагато місця, проте вони більш громіздкі ніж прасувальні преси. Також при організації пральні слід розпланувати місце під стелажі для зберігання чистої білизни.
Професійні гладильні катки
 
В процесі вибору і купівлі обладнання для пральні потрібно враховувати наступні технічні особливості: продуктивність, тип пральних і сушильних машин і фірма-виробник. На ринку представлено безліч професійних машин, які відрізняються продуктивністю, характеристиками і ціною. Серед виробників добре зарекомендували себе Астра (Литва), Onnera group (Італія), Whirlpool (Німеччина).
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.