Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Моноблоки та спліт-системи Аріада - охолоджуємо приміщення швидко і ефективно

Для охолодження приміщення (будь то зал супермаркету, цех з виробництва напівфабрикатів або інше промислове підприємство, де не обійтися без установки холодильної камери) іпідтримання його в установленому температурному режимі, в наш час широко використовуються холодильні моноблоки і спліт-системи. Дане холодильне обладнання являє собою в першому варіанті - єдину конструкцію з компресора, конденсатора і повітроохолоджувача, у другому - сукупність двох окремих блоків: зовнішнього (як правило, вішається на тильній частині будівлі далеко за межами холодильної камери) і внутрішнього (поміщається безпосередньо в камеру). Такі установки однаково добре справляються зі своїм безпосереднім завданням - охолодити і зберегти, при цьому, крім конструкційних відмінностей, мають ряд переваг і недоліків, що дозволяють визначити доцільність і можливість встановлення того чи іншого агрегату.
 
Холодильный моноблок
Так, моноблок, по суті, вважається зменшеною мобільного формою спліт-системи, яка легко піддається транспортуванню і не вимагає особливих знань і зусиль при монтажі, натомість для установки спліт-системи необхідна наявність вільного простору і допомога кваліфікованого майстра, послуги якого не з дешевих. Головною перевагою спліт-кондиціонера є тиша в роботі (~ 35дБ), але і шум від моноблока неможна назвати занадто сильним чи дратівливим, але все-таки він більший. Ще однією відмінністю між двома системами є спосіб виходу гарячого повітря: для моноблочного кондиціонера це труба з перетинами, яка виводиться у вікно або кватирку, через яку всередину проникає тепле повітря з вулиці, порушуючи герметичність приміщення. У стереосистемі такої проблеми немає. Ціна на спліт-систему трохи вище, ніж на її зменшеного варіанту. Скажімо, найпростіша середжньотемпературна модель KMS 105 надійного російського виробника Аріада коштує близько 15 тис. грн., в той час як її моноаналог Аріада АMS 105 - на 3 тис. менше.
Холодильная сплит-система

Холодильні установки Аріада представлені широким модельним рядом среднетемпературних (з  t від - 5до +5°С) і низькотемпературних (з °t від -5 до -18°С) холодильних агрегатів з використання холодоагенту R 22 або R 404. Вони розраховані на охолодження певного обсягу внутрішнього простору камери і ефективно працюють при складних кліматичних умовах з температурою середовища аж до +40°C. За допомогою електронного блоку здійснюється керування машиною, автоматично встановлюються функції визначення температури, відтаювання і випаровування конденсату. Всі моделі холодильних машин Аріада виконуються з оцинкованої сталі з теплоізоляцією з пінополіуретану і пінопласту завтовшки до 350 мм. Купити моноблок Аріада або спліт-систему Аріада Ви можете в нашому інтернет-магазині Торгоборуд.
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.