Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Поради щодо вибору професійного льдогенератора

Професійне холодильне обладнання є невід'ємною складовою ресторанного бізнесу, підприємств сфери громадського харчування та працюючих у галузі продажу продуктів харчування. Тому підхід до оснащення таких точок професійними холодильними установками повинен бути серйозним і ретельним. Льодогенератор - спеціальний вид холодильного обладнання, що застосовується для виробництва льоду. Перш ніж купити льодогенератор, слід ознайомитися з принципами його роботи й основними технічними характеристиками, щоб зупинити свій вибір на оптимально відповідній Вам моделі.
Конструктивно льодогенератор являє собою металеву ємність, зазвичай виготовлену із нержавіючої сталі, з потужним охолоджуючим джерелом. У спеціальному вбудованому бункері накопичується і зберігається харчовий лід і, за допомогою регулятивного датчика, у міру використання запасу льоду, генератор відновлює свою работу. За таким принципом працює льодогенератор кубикового льоду, який виготовляє формований лід для напоїв. Льдогенератор купитьУ моделях, що виробляє гранульований харчовий лід, відфільтрована вода наморожується і потім зрізається за допомогою шнека.

Основні технічні характеристики, на які варто звернути особливу увагу при покупці професійного льодогенератора: потужність, габаритні розміри, продуктивність і спосіб охолодження конденсатора. Один з початкових критеріїв вибору - необхідна кількість льоду для закладу. Потребу у льоді можна розрахувати, виходячи з кількості відвідувачів, вітрин, порцій та іншого. Широкий вибір професійних льдогенераторов відомих європейських марок можна побачити на нашому сайті. У докладних описах до кожної моделі вказано кількість льоду, яку здатний виробляти на добу льодогенератор. Ціна знаходиться в прямій залежності від цього значення.

Ще один важливий критерій - водяний або повітряний спосіб охолодження конденсатора. Льодогенератор для бару з водяною системою охолодження найчастіше має більш компактні розміри і вбудовується в барну стійку для забезпечення максимально комфортних умов експлуатації. Таке обладнання якісно функціонує в умовах сухого повітря і високої температури. Моделі з повітряною системою охолодження більш економічні в споживанні ресурсів і не вимагають підключення до водопровідних комунікацій, що дає можливість використовувати їх також на вуличних торгових точках.

Уважно вивчивши індивідуальні особливості конкретного закладу з урахуванням всіх значимих критеріїв, можна вибрати максимально задовольняючий Вашим потребам льодогенератор. Купити високоякісний сучасний генератор льоду за доступною ціною можна, зв'язавшись з менеджерами нашого інтернет-магазину.
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.