Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Електросковороди Bertos - універсальне теплове обладнання

Італійська компанія Bertos - одна з лідируючих фірм європейського ринку професійного обладнання. З 1973 року підприємство є провідним виробником теплового, електромеханічного обладнання в світі. З кожним роком компанія розширює асортимент своєї продукції. Одним з останніх технологічних творінь є промислові електросковороди.
Давно відомо, що надійне теплове обладнання - основний атрибут кухні. Універсальним пристроєм, здатним замінити ряд теплових апаратів є професійна сковорода. Установка служить для піджарки, тушкування, запікання різноманітних страв без посуду, безпосередньо в сталевій ємності. Як правило, промислові сковороди встановлюють у закладах харчування з великою прохідністю людей.

Сковороди італійського виробника Bertos - мультифункціональні пристрої для професійної кухні. Сфера їх використання досить широка - від столових невеликого формату до великих пекарських і кондитерських виробництв.

Промислові сковороди Бертос випускаються в 2-х видах - із закріпленою ємністю та з підйомною чашею. Залежно від планованих обсягів виробництва можна купити промислову сковороду стаціонарну (17 л) або перекидну (60 л).

Професійна сковорода Bertos E6BR6M - стаціонарна модель на 17 літрів. Чаша закріплена на базі. Ємність для продукції має закруглені кути. Таке виконання забезпечує легке готування, виключає подгорання продукції. Для зручності чищення оснащена зливним отвором (D 55 мм). Передбачається спеціальна тефлонова заглушка проти переповнення. Компактні габарити, відмінна продуктивність апарату роблять його кращим вибором для невеликого ресторану або їдальні.

Промислова сковорода на 60 л Bertos E7BR8/I - продуктивна установка для більших підприємств харчування. Оснащена ручним перекидним механізмом. Завдяки цьому механізму, чаша піднімається і перекидається під кутом 80°. Конструкція гарантує якісне приготування і легке вивантаження великих обсягів їжі. Окремої графи заслуговує кришка: елемент оснащений спеціальною опцією збору конденсату, закріплена на самовирівнювальному шарнірному кріпленні, фіксується.
Професійні електросковороди Бертос виконані з нержавіючої сталі проби - AISI 316. Така сталь володіє підвищеною стійкістю до корозії, до солей і кислот. Для нагріву в пристрої використовуються потужні ТЕНи. Нагрівачі щільно прилягають до дна ємності, забезпечуючи гарну теплопровідність. Крім того, завдяки щільному днищу чаші (товщина нержавійки 10 мм), гарантується рівномірність температури, однорідна ступінь готовності їжі. Така технологія дозволяє значно зменшити енергоспоживання.

Конструкція електросковороди гарантує відмінні смакові якості, дозволяє готувати без перемішування, варити страви рідкої консистенції і легко чистити пристрій. Модель E6BR6M виконана з відкритою базою. Полиця може бути використана для зберігання кухонного приладдя. Завдяки невеликим габаритам, регульованим ніжкам встановити агрегат можна в будь-якому місці кухні, навіть на нерівній підлозі.

Низьке енергоспоживання, зручність використання, висока практичність і продуктивність дозволили обладнанню Бертос заслужити гарну репутацію в сегменті харчового обладнання. Апарати відповідають новітнім вимогам якості та санітарної безпеки.

Наша компанія продає найкращі моделі теплового обладнання для ресторанів, кафе, їдалень. Купити промислову електросковороду Bertos можна на нашому сайті за найкращими цінами в Україні. Компетентні менеджери допоможуть з правильним вибором.
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.