Ми в соцмережах

Вантажні велосипеди і велокофейні - рентабельний бізнес з мінімальними вкладеннями

З кожним століттям, і навіть роком перед людством все більше постає проблема збереження екології навколишнього середовища. Основними забруднювачами атмосфери Землі є транспортні засоби, точніше частинки, які утворюються при спалюванні палива. Міжнародні природоохоронні організації все частіше закликають громадян своїх країн і підприємства, переходити на транспорт, який не потребує пального палива і не забруднює повітря - велосипеди.
Даному екологічно безпечному транспортному засобу під силу практично все - доставити велосипедиста з пункту А в пункт В, перевезти будь-який вантаж (особливо якщо обладнаний причепом), з легкістю подолати пробки і затори на дорогах, проїхати у вузьких провулках і пішохідних зонах. Ряд цих переваг, можливо, не компенсує більш низьку, ніж в автомобілях, швидкість, але якщо велосипедист має відповідну фізичну підготовку, він може розвинути швидкість до 30 км/год, чого цілком достатньо для міських доріг. Велокофейня

В останні роки на триколісних велосипедах, зокрема вантажних, почали будувати бізнес, що приносить непоганий прибуток. Так виникли мобільні велокав'ярні, велорикші, що перевозять людей, торгівля морозивом і фаст фудом на велосипедах, велосипедна доставка піци і т.д. В Україні все більшою популярністю користуються вело кав'ярні. У Києві їх вже є дві, і планується відкрити ще п'ять. Вони створені за прикладом амстердамських велобарів, і потребують вдосконалення, оскільки важать до 200 кг і можуть пересуватися тільки по рівних дорогах.

Ініціативу по створенню бізнесу на велосипеді підтримали і Донецькі підприємці. В меню мобільної кав'ярні "Espresso bar Velo" можна побачити класичні гарячі напої еспресо, капучіно, американо, вартістю від 8 до 25 грн. З безалкогольних напоїв представлені лимонад, тархун, які готуються за рецептами радянських часів, а також унікальне безалкогольне мохіто. Такі кавові ларьки в будні обслуговують до 200 клієнтів, що цілком може скласти конкуренцію стаціонарному кафетерію.

Щоб відкрити бізнес по торгівлі за допомогою вантажного велосипеда, можна скористатися одним з двох способів - купити франшизу у вже відомої західної компанії, або «зібрати все самому». Перший варіант обійдеться близько 20 тис. доларів. Сюди включені вартість кав'ярні та обладнання до неї, консультації щодо ведення власного бізнесу, навчання бариста. Якщо Ви схильні до другого варіанта, то український виробник досяг успіху в цьому питанні, і сам виготовив обладнання для вуличної торгівлі за демократичними цінами.

Так, Ви можете купити велокав'ярню в Україні всього за кілька тисяч гривень і підігнати її під власне меню: оснастити не тільки кавомашиною, але і соковижималкою, молочним міксером, льодогенератором, тепловою або холодильною міні вітриною, апаратом хот-дог, установку для виробництва цукрової вати, поп-корну, шаурми або іншою професійною технікою.

Велосипед для продажу морозива, купити який можна в нашому інтернет-магазині, дозволить зайнятися торговельною діяльністю підприємцю, який не має великого стартового капіталу. Єдиним каменем спотикання, як і у вуличній торгівлі кавою, може стати узаконення даного виду діяльності та юридичні труднощі з оформлення самого виїзного ларька.

Якщо Ви не боїтеся труднощів і вірите у свій успіх - сміливо натискайте купити вантажний велосипед і радуйте клієнтів захоплюючим видовищем велосипедної торгівлі. Вдалих Вам покупок!
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Задати запитання
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.