Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Лава грилі

 
Любите натуральну, здорову і легкозасвоювану смажену їжу? Тоді наступний товар саме для Вас! Гриль з вулканічною лавою - це обладнання, за допомогою якого можна приготувати безліч різних продуктів на розжареній решітці, без використання жиру. Вже саме по собі приготування на даному грилі принесе Вам масу задоволення, так як головною перевагою цього пристосування є ефект барбекю. За допомогою вулканічної лави, тепло, що виділяється ТЕНами, розподіляється рівномірно по всій поверхні решітки, з якої жир стікає на лаву. Лавові камені вбирають в себе жир, при цьому виходить димок, який надає характерний запах і смак продукту, що готується. Але найголовніше, в процесі смаження Вашої страви, зберігаються всі корисні речовини, вітаміни та мінерали. Гриль з вулканічною лавою створений спеціально для приготування страв, які мають вишуканий смак і неповторний аромат.

лава гриль купить
Лава-гриль може мати одну або дві робочі поверхні. У першому випадку все зрозуміло, що ж стосується другого, то при наявності двох робочих зон, кожна з них працює незалежно одна від одної. Це дає можливість готувати різні продукти на двох решітках одночасно. В грилі є до десяти різних терморежимів, що дозволяє вибрати найбільш підходящу температуру для приготування різних типів страв. Решітка, на якій, безпосередньо, розміщуються продукти, цілком і повністю виконана з харчової нержавіючої сталі, для запобігання корозії. Зовнішні частини гриля також виготовлені з харчової нержавійки. Лава перебуває під решткою, всередині спеціальної ємності, обробленої захисної емаллю.
 
Нагрівання решітки і, власне, блюда відбувається за допомогою ТЕНів, які пропікають його рівномірно, зовні і зсередини. В процесі смаження, жири потрапляють на лавові камені, але при цьому не горять, а лише створюють неповторний аромат і надають вашій страві характер приготованого на вогнищі. Лавові камені з легкістю знімаються, швидко чистяться. При необхідності їх навіть можна помістити в професійну посудомийну машину. Панель управління грилем, разом з емальованим піддоном, також без труднощів демонтуються і, так само легко, ставляться назад, що забезпечує легку мийку при необхідності. Важливим є той факт, що ні в якому разі не можна поливати їжу, що готують на грилі, водою. Це поширена помилка користувачів, в наслідок  якої, найчастіше, ТЕНи виходять з ладу і апарат перестає функціонувати.
 
Гриль з вулканічною лавою - професійне обладнання для ресторанів, яке допоможе Вам у приготуванні будь-якого типу м'яса, овочевих виробів, рибних страв, ковбасок, сосисок, а також безлічі інших продуктів. Технологія лава-гриля дозволить швидко і без зусиль, а головне якісно, приготувати будь-яку страву. Стейки, шашлик, риба, овочеві страви - все це готується абсолютно без жирових добавок, безпосередньо на решітці гриля. При цьому виключається будь-який ризик змішування запахів і смаків, так що можна сміливо чергувати м'ясо з рибою, овочами і так далі.
 
У нас Ви можете придбати лава грилі таких виробників Roller Grill(Франція), Pimak(Туречинна), Fimar(Італія), Bertos(Італія), Modular(Італія), Teсnoinox(Італія), Inoksan(Італія), Atalay(Туречинна), Olis(Італія), Elekrolux(Італія)
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.