Каталог обладнання
Ми в соцмережах

Промислові м'ясорубки - історія і види

 
М'ясорубка - це механічне або ж електромеханічне пристосування для подрібнення на дрібні шматочки риби, м'яса, овочів. Вона була винайдена великим інженером Карлом Дрездена в кінці XIX століття. Її можна розділити на 2 різні і в той же час основні групи: промислові м'ясорубки і м'ясорубки для використання в домашніх умовах.
Промислові м'ясорубки призначені тільки для використання в м'ясопереробній промисловості, у сфері різного громадського харчування, на тих же підприємствах, де є потреба в обробці і переробці великих обсягів м'яса.
Вони бувають як автоматичні, так і ручного користування. Багато людей вважають, що ручні м'ясорубки працюють так, що треба щось крутити вручну. Але це тільки оману, все, що треба робити вручну, так це закладати нарізане шматками м'ясо в чашу і направляти його в горловину м'ясорубки.
 
У автоматичних промислових м'ясорубках є спеціальний бункер, де і закладається м'ясо різними маленькими або великими шматками, потім натискається кнопка і м'ясорубка молить це м'ясо. Продуктивність такої м'ясорубки 660 кг / год і навіть вище. Також є мішалка, тому в бункер до самого м'яса можна додавати спеції, а потім після різання виходить фарш.
 
Так само існує ручний дозатор фаршу, який треба кріпити на горловину промислової м'ясорубки. Він дає можливість укладати фарш на підкладку. Але необхідну кількість виробленого фаршу треба відокремлювати спеціальним ножем вручну.
 
Промислові м'ясорубки (такі як Мясорубка ТМ 32 М, Мясорубка МІМ-300М), на відміну від домашніх м'ясорубок, відрізняються тільки терміном використання і звичайно ж продуктивністю. Різні моделі промислових м'ясорубок відрізняються між собою тільки продуктивністю, обсягом завантаження, ну і звичайно потужністю двигуна. Ринок пропонованих м'ясорубок дуже великий, і дає можливість задовольняти кожного свого споживача.
 
Найпершими і найголовнішими правилами є, і ви самі повинні вирішити:
- Для чого ж вам буде потрібна м'ясорубка?
- Чи часто будете її використовувати?
- Які продукти будете на ній подрібнювати?
 
На нашому сайті  представлені промислові м'ясорубки таких производителей: FAMA, FIMAR, MATEKA, SIRMAN, CONCHAR, «ТОРГМАШ»
Вас можуть зацікавити
Торг Оборуд
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.