Каталог обладнання
Виробники продукції
Ми в соцмережах

Торгове обладнання для продуктового магазину - вибір і рекомендації

 
Відкриваючи свою торгове справа, кожен підприємець стикається з однією і тією - ж проблемою - вибором торгового устаткування. Найприбутковіший бізнес Україні, та й в світі теж - продуктовий. Для продуктового бізнесу обов'язково потрібно холодильне обладнання. А вибрати його не так вже й просто. Холодильне обладнання має прослужити хазяїнові чималий термін.
 
Якщо ви зібралися відкрити свій продуктовий магазин, в першу чергу вам будуть потрібні холодильні вітрини і торговельні стелажі. Вибирати їх варто якісно, не кожен підприємець хоче чинити холодильні вітрини щороку - так можна і розоритися, адже ремонт коштує не малих грошей.
Холодильні вітрини бувають різні. Для молочних і ковбасних виробів холодильні вітрини одні, для зберігання м'яса і фаршу інші. Холодильне обладнання треба купувати в спеціалізованих центрах. Продавці - консультанти неодмінно допоможуть вам підібрати якісне і довговічне устаткування (холодильні вітрини, морозильні камери) і торгові стелажі.
 
Торгові стелажі потрібні не тільки в продуктовому бізнесі, а в будь-якому торговельному, ось чому торгові стелажі купуються частіше, ніж холодильні вітрини. Торгові стелажі бувають двосторонній, пристінні (може бути овочевий, хлібний, кондитерський стелаж). Двосторонні торговельні стелажі підходять тільки для гіпермаркетів, супермаркетів, торгових комплексів. Пристінні стелажі - для всього торгового бізнесу.
 
Ще вам обов'язково знадобляться охолоджувальні столи (для зберігання ковбас, сирів та риби), ваги, касовий апарат. Якщо ви відкриваєте гіпермаркет або супермаркет, то Вам знадобляться ще й морозильні бонети.
Все холодильне обладнання та торгівельні стелажі необхідно встановити, для цього краще викликати майстра. Він пояснить працівникам, як правильно доглядати за всім торговим обладнанням. Навчить, як зробити так, щоб воно довше служило і менше ламалося.

Небажано купувати холодильне обладнання, яке було у вжитку, краще нове, з довгостроковою гарантією. Колишній у вживанні товар часто ламається, а на лагодження йде дуже багато коштів. При купівлі обладнання з гарантією в разі його поломки, воно буде полагоджено або замінено. Бережіть свій бюджет, навіть якщо і відкриваєте прибутковий бізнес. Успіхів вам у ваших починаннях.
Вас можуть зацікавити
Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.