Безкамерні вакуумні пакувальники Orved - огляд новинок
Виробник Орвед давно зарекомендував себе майстром на ринку пакувального обладнання. Компанія виробляє апарати для упаковки, як для домашнього, так і професійного призначення. Асортимент фірми налічує десятки найменувань камерних, безкамерних пакувальників, термоупаковочних машин лотків. Серед усього спектру обладнання виділяється серія продуктивних, зручних у користуванні безкамерних вакуумних пакувальників Orved.
Серед усього спектру пакувального обладнання виділяється серія продуктивних, зручних у користуванні безкамерних вакуумних пакувальників Orved. Новинкою серед таких агрегатів є лінійка Lerica. У неї входять моделі ЛЕВ 3 і ЛЕВ 4. Це недорогі, продуктивні установки для невеликих продуктових магазинах, ресторанів або ж побутового використання. Машина дозволяє продовжити терміни зберігання свіжої рибної, м'ясної продукції, зберегти презентабельний товарний вигляд делікатесів, створити красиву ударостійку тару.
Вакуумний пакувальник LEV3 – найменша установка з безкамерних пакувальників лінії Lerica. Апарат може безперервно працювати більше 3 годин. Зварювальна планка – професійна з електроклапаном відкривання кришки.
Технічні характеристики:
- Габарити: 375/297/145 мм
- Зварювальний планка: 310 мм
- Вага: 8 кг
- Напруга: 220В
- Потужність: 0,45 кВт
- Насос з продуктивністю: 11 л / хв.
Безкамерний вакуумний пакувальник LEV 4 - напівпрофесійний апарат, який відрізняється більшою продуктивністю, оснащений зручною ручкою на кришці.
Технічні характеристики:
-
Габарити: 472/320/177
-
Зварювальний планка: 420 мм
-
Вага: 13 кг
-
Напруга 220В
-
Потужність: 1 кВт
-
Продуктивність насоса: 30 л/хв.
Машини Lerica мають аналоговий дисплей, професійну зварювальну планку, яка гарантує міцне запаювання вакууму. Пристрій навіть за невеликий відрізок часу здатен упакувати великий об’єм продукції. Варто відмітити, що для апаратів Lev3/Lev4 підходять тільки гофровані пакети.
Пакувальник оснащений дуже лаконічною панеллю керування. Набір функцій нескладний, повністю зрозумілий:
On/Off - вмикач пристрою;
Pump - вмикач насоса;
Seal - вимикач запаювання;
Seal Time - перемикач тривалості запаювання;
Man - кнопка ручного режиму;
Aut - автоматичний цикл пакування.
Інтенсивність запаювання відображається спеціальними індикаторами - 1 - для тонких пакетів, 2-3 - для середньої товщини, 4 індикатор показує потужність запаювання для найбільш товстих пакетів.
Агрегати Lerica можуть працювати в автоматичному і ручному режимах. Перший тип передбачає повністю автоматичний цикл упаковки. Слід тільки натиснути відповідну кнопку, простежити за процесом і дочекатися виключення приладу. Автоматичний режим дозволяє відрегулювати потужність запаювання залежно від товщини тари. Ручний режим вимагає повного контролю оператора. Така технологія незамінна для дуже стиглих фруктів і делікатних продуктів.
Корпус пакувальника виконаний з нержавіючої сталі високої якості. Насос оснащений сухим ущільнювачем. Апарати Орвед дуже компактні. Передбачається настільне розміщення.
Виробник рекомендує проводити регулярне очищення апарату від забруднень. Не торкайтеся запаювальної планки відразу після виключення апарату через ризик опіків. Крім того, не варто використовувати гострі предмети або абразивні засоби для очищення. Рекомендується робити прибирання м'якою тканиною.
Безкамерні вакуумні пакувальники Орвед відрізняються високою функціональністю, максимальної ергономічністю дуже практичні і прості у використанні. На сайті нашої компанії представлені тільки найкращі моделі пакувального обладнання. У нас можна купити вакуумний пакувальник камерного або безкамерного типу за найкращою ціною.
Рекомендації по упаковці і зберіганню харчових продуктів
Важливо пам'ятати, що дані безкамерні пакувальники підходять тільки для сухих харчових продуктів. Намагаючись упакувати вологі вироби або рідину можна пошкодити насос і вивести з ладу датчик. Нижче наведено ряд основних правил, які забезпечують ефективність і високу якість упаковки.
-
Не слід намагатися використовувати виріб для збереження харчових продуктів, які вже зіпсувалися або втратили харчову цінність. Зіпсовані харчові якості відновленню не підлягають.
-
Для збереження сирих продуктів або приготованих страв їх слід розташовувати в пакеті таким чином, щоб забезпечувалася зручна відкачка повітря; слід також уникати переповнення тари, так як це може негативно позначитися на її герметичності.
-
Миті фрукти та овочі при приміщенні в пакет необхідно протерти або висушити, щоб уникнути попадання рідини у вакуумну упаковку, що призведе до псування продуктів, і самого апарату.
-
Для тривалого зберігання м'яса його необхідно попередньо охолодити в холодильнику як мінімум 2 години, щоб уповільнити поширення мікроорганізмів. Перед вакуумною упаковкою м'яса його осушують, що саме по собі дозволяє домогтися видалення істотної частини повітря, що міститься в ньому. М'ясні продукти з кістками (відбивні, шматки м'яса з кісточкою т.п.) попередньо загортають в алюмінієву фольгу, щоб уникнути розриву пакета.
-
Рибу спочатку ретельно промивають, зчищають луску, потрошать, видаляють зябра, отриману тушку осушують і, як і у випадку з м'ясом, охолоджують перед вакуумною упаковкою. Упаковану рибу зберігають у холодильнику при температурі не вище + 3 ° C.
-
Тверді сири (пармезан, пекоріно) не вимагають спеціальної попередньої обробки, м'які ж сири, щоб уникнути роздавлювання, рекомендується загорнути в плівку з целофану або подібного матеріалу або ж зберігати їх у спеціальних вакуумних контейнерах для сирів і холодних м'ясних страв.